NÁBOR 14.10.2012 od 14:00

SPORTOVNÍ HALA TJ SPARTAK Ústí nad Labem - Krásné Březno, Keplerova 56

Líbí se ti letní sporty jako beachvolejbal? Chceš se naučit salto a jiné gymnastické triky? Miluješ léto, slunce, pláž? BOSSABALL je sport přesně pro Tebe! Přidej se k nám ještě dnes!

Na začátku školního roku 2012/2013 vznikl v Ústí nad Labem sportovní klub Bossaball Czech Republic. Přidej se k nám a staň se jedním z prvních hráčů tohoto sportu u nás.

Vše tě naučíme! Dostaneš základ volejbalu a fotbalu, stejně jako gymnastickou průpravu. Stačí jen zapálenost, píle a dostatek šílenosti.

Staňse profi hráčem. Užívej si tuzemské i mezinárodní tour. Reprezentuj Českou republiku na mistrovství Evropy i světa. Poznej super lidi z celého světa. Udělej si přátelé s pořádnou dávkou zdravého šílenství. Setkej se se světovou špičkou. Vyhraj ligu a dobyj republiku tímto super sportem. Chceš být jedinečná/ý? Bossaball je jedinečný, tak se staň jeho součástí.

TRÉNUJ POD VEDENÍM ČESKÝCH REPREZENTANTŮ!

Na nic nečekej, stáhni si dole přihlášku, vyplň jí a pošli na info@bossaball.cz nebo jí přines osobně na nábor či do společnosti Dream Production, s.r.o., Hrnčířská 64/4, Ústí nad Labem, 400 01 (pasáž naproti Barborce).

Těšíme se na tebe!

Stáhněte si

Foto